WYSYŁAMY NA BIEŻĄCO !

Czas realizacji to 1-2 dni robocze.

Drodzy Klienci.

Zanim rozpoczniecie zakupy w naszym sklepie pragniemy zwrócić uwagę na kilka szczegółów.

1.Sprzedawane przez nas rośliny należą do grupy roślin bylinowych (wieloletnich). W związku z tymich wygląd w czasie sezonu wegetacyjnego się zmienia. U większości roślin bylinowych cześć nadziemna (liście, kwiaty) jesienią obumierają, by na wiosnę móc znów się odrodzić. Dlatego też, wczesną wiosną ich część nadziemna jest niewielka, ale bardzo szybko przyrasta, aby wydać kwiaty. Należy mieć tego świadomość, gdyż zdjęcia roślin przedstawiają je zazwyczaj w pełni sezonu, często w czasie kwitnienia. W uproszczeniu można przyjąć następujący wygląd roślin w zależności od pory roku.

wczesna wiosna- rośliny mają niewielkie liście

pełnia wiosny- rośliny wczesnowiosenne już kwitną, te kwitnące później mają już duże liście

pełnia sezonu (koniec wiosny, lato)- rośliny są duże, wczesnowiosenne zakończyły już kwitnienie ale ich część nadziemna jest nadal atrakcyjna, rośliny letnie są w pełni kwitnienia

koniec lata, jesień- przekwitłe pędy kwiatostanowe są sukcesywnie usuwane, rośliny kończące wegetacje są przycinane i przygotowywane do przezimowania

zima- rośliny zimują z usuniętą częścią nadziemną

2.W celu skrócenia do niezbędnego minimum czasu transportu roślin, tak by dotarły do Państwa w jak najlepszej kondycji, wysyłki zamówień realizujemy od poniedziałku do czwartku do godziny 9. Zamówienia złożone po godzinie 9 w czwartek do niedzieli realizujemy w poniedziałek. Sytuacja jest analogiczna w przypadku świąt ustawowych. Zależy nam, by rośliny dotarły do Państwa następnego dnia po skompletowaniu i wysyłce zamówienia.

3.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą i radą. Jesteśmy dostępni telefonicznie (668-028-871 lub 668-815-822) lub mailowo (sklep@swiat.bylin.pl)

Śledź nas na Facebooku